Reklama na samochodach Radomsko

Oklejanie reklamowe pojazdów

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniamy pełną obsługę w zakresie wykonywania reklamy na pojazdach. Realizujemy zlecania od tworzenia projektu graficznego, przez dobranie i przygotowanie odpowiednich folii, aż po dokładne oklejanie samochodu.
Wyklejamy reklamy niezależnie od typu czy rozmiaru pojazdów:
- samochody osobowe, 
- busy, autobusy, 
- samochody dostawcze, 
- samochody ciężarowe, 
- pojazdy komunikacji miejskiej, 
- przyczepy.

Reklamy na pojazdach mogą być wykonane na całej powierzchni (karoseria, szyby) lub częściowo w miejscach najlepiej eksponujących reklamę i przyciągających wzrok potencjalnych klientów (drzwi, przetłoczenia, sam tył).

Oklejanie samochodu foliami ploterowymi

Możemy okleić samochód za pomocą różnokolorowych folii wycinanych ploterem. Tłem reklamy jest wtedy kolor samochodu. Folie ploterowe mogą być wyklejane na szyby jak i karoserię.

Oklejanie foliami zadrukowanymi

Oklejenie samochodu foliami z wydrukiem pozwala uzyskać nieograniczone możliwości graficzne. Dodatkowo takie folie zabezpieczamy laminatem foliowym chroniącym wydruk przed działaniem promieni UV i uszkodzeniami mechanicznymi.

Oklejanie samochodu foliami dziurkowanymi OWV 

Szyby w pojazdach oklejamy najczęściej folią typu One Way Vision. Jest to perforowana folia zadrukowana grafiką od strony zewnętrznej. Przepuszczalność światłą wynosi około 50% i nie ogranicza widoczności.