Logo asyNETFirma asyNET powstała w Radomsku w 2010 roku, natomiast doświadczenia w tworzeniu stron internetowych oraz usług graficzno - reklamowych zdobywała przez wiele lat  tworząc  projekty dla firm, instytucji oraz organizacji pozarządowych. Pozostaje w stałej współpracy z zawodowymi grafikami, programistami, fotografami oraz specjalistami ds. tworzenia wizerunku. Jest m.in. producentem przypinek - buttonów reklamowych oraz koszulek z nadrukiem. Obszar działalności ukierunkowany jest na klientów lokalnych z Radomska oraz powiatów ościennych natomiast z uwagi na "brak granic" i możliwości  jakie daje Internet, realizuje również projekty o zasięgu ogólnopolskim. Kluczową kwestią przy realizacji  zleceń jest indywidualne podejście oraz profesjonale doradztwo z zakresu nowych technologii, pełne zaangażowanie w realizowane projekty oraz wysoka jakość dostarczanych usług.

Wydruki wielkoformatowe - Reklamy Radomsko

Stawiamy na zrównoważony rozwój, który pozwoli skracać terminy realizacji oraz utrzymywać atrakcyjne ceny. Od marca 2014 roku, po za biurem obsługi klienta przy ul. Narutowicza 15, posiadaliśmy na terenie Radomska drugi lokal jakim była pracownia reklamy - drukarnia wielkoformatowa. Został tam zainstalowany park maszynowy taki jak m.in. plotery, prasy oraz inne narzędzia i urządzenia, wykorzystywane do produkcji reklam. W kwietniu 2015 firma została przeniesiona do lokalu przy ul. Narutowicza 111 gdzie połączono cześć biurową i produkcyjną pod jednym adresem.

W styczniu 2018 przenieśliśmy firmę do nowoczesnego budynku przy ulicy Żytniej 1

Sklep Internetowy asyNET

  • www.sklep.asynet.pl - aby ułatwić zakupy naszym klientom, uruchomilismy sklep internetowy. Aktualnie znjadują się w nim produkty takie jak: przypinki na studniówkę, przypinki z własnym wzorem, tabliczki na domy z numerem ale asortyment będzie sukcesywnie powiększany.